Gorzowie znajduje się Dzwon Pokoju, przy którym odbywają się największe gorzowskie uroczystości jak na przykład uderzenie w niego przez prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka z okazji 750-lecia miasta.

" />

Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim

Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski

Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim

Na placu grunwaldzkim w Gorzowie znajduje się Dzwon Pokoju, przy którym odbywają się największe gorzowskie uroczystości jak na przykład uderzenie w niego przez prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka z okazji 750-lecia miasta.

Zdjęcia Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim


Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Gorzów Wielkopolski to Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Gorzów Wielkopolski. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Gorzów Wielkopolski. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Gorzów Wielkopolski. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Gorzów Wielkopolski.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Gorzów Wielkopolski, Dzwon, Dzwon Pokoju w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski, gmina Gorzów Wielkopolski
aktualizacja wpisu 26-03-17

Atrakcje Turystyczne Sława

  • Kościół

    Kościół ewangelicki, ob. magazyn w Letnicy....