Czarny stawek

CZARNY STAWEK (nazywany również łabędzim stawkiem) - Czarny - od cienia kory rosnących wokół sosen. Łabędzi - ze względu na odwiedzające to miejsce od lat rodziny łabędzie. Czarny stawek położony jest w centrum miasta, otoczony ze wszystkich stron lasem i ścieżkami spacerowymi jest doskonałym miejcem na spacery. Przechodząc przez drewniany mostek możemy podziwiać gniazdujące ptaki i bujną dziką przyrodę. Poniżej znajduje się kilka zdjęć tego urokliwego zakątka Łeby.

Zdjęcia Czarny stawek


Łeba - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Łeba to Czarny stawek. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Łeba . Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Łeba . Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Łeba . Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Łeba .
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Łeba , 11, Czarny stawek Łeba , gmina
aktualizacja wpisu 0

Atrakcje Turystyczne Kamień Pomorski

  • Baszta Piastowska w Kamieniu Pomorskim

    W Kamieniu Pomorskim znajduje się baszta z wysmukłą wieżą, która pełni rolę wieży widokowej. Czynna jest w godzinach 10.00-19.00. Z góry rozpościera się ładny widok na dachy Kamienia,

Atrakcje Łeba