Człopino

Człopino

Latarnia Czołpino jest najbardziej oddaloną od skupisk ludzkich tego rodzaju budowlą. Jest położona w odległości 1000 metrów od brzegu, pomiędzy miejscowościami Łeba i Rowy, wznosi się na wysokość 25 metrów na wysokim wzgórzu. Znajduje się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego i wymaga od turystów półtorakilometrowego spaceru wśród dziko rosnącego lasu. Latarnia znajduje się na terenie rezerwatu przyrody, a widok z jej tarasu rozciąga się na ruchome wydmy oddzielające jezioro Łebsko od morza.

Zdjęcia Człopino


Człopino - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Człopino to Człopino. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Człopino. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Człopino. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Człopino. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Człopino.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Człopino, 13, Człopino Człopino, gmina
aktualizacja wpisu 0

Atrakcje Turystyczne Poznań

  • Muzeum Etnograficzne w Poznaniu

    Muzeum Etnograficzne w Poznaniu – oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu. Placówka mieści się w budynku dawnej loży masońskiej na ul. Grobla 25. 26 czerwca 1821 odbył się tutaj...

Atrakcje Człopino