Białogóra

Białogóra Białogóra

Białogóra

Białogóra to przepięknie położona miejscowość w Nadmorskim Parku Krajobrazowym pomiędzy Karwią a Łebą nad otwartym morzem bałtyckim. Białogóra została po raz pierwszy wymieniona w1414 roku w krzyżackim przekazie źródłowym w formie Weissenberg. Co roku zdobywa serca wypoczywających tu wczasowiczów. Kto raz przyjechał w te rejony - będzie tu powracał wielokrotnie... To wspaniałe miejsce jeśli planujesz wczasy lub wypoczynek z całą rodziną i chcesz odpocząć z dala od szumu miasta.Dobrze rozwinięta baza noclegowa oraz masa atrakcji, z stadniną koni na czele, stawiają Białogórę na jednym z czołowych miejsc, gwarantujących udane wczasy.

Zdjęcia Białogóra


Białogóra Białogóra Białogóra Białogóra
Białogóra - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Białogóra to Białogóra. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Białogóra. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Białogóra. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Białogóra. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Białogóra.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Białogóra, Miejscowość, Białogóra Białogóra, gmina Krokowa
aktualizacja wpisu 15-05-18

Atrakcje Turystyczne Swarzędz

  • Kościół św. Rocha w Poznaniu

    Kościół św. Rocha w Poznaniu – kościół rzymskokatolicki znajdujący się w Poznaniu na prawym brzegu Warty w części miasta zwanej Święty Roch pomiędzy ulicami św....