Witoszynie znajduje się wiatrak typu holenderskiego. Został zbudowany w 1852 r. i postawiony z cegły na planie kolistym, zwężając się ku górze, nakryty dachem kopulastym. Obecnie wiatrak jest w bardzo złym stanie technicznym. Z każdym rokiem coraz bardziej ulega zniszczeniu.

" />

Wiatrak w Witoszynie

Wiatrak w Witoszynie Witoszyn

Wiatrak w Witoszynie

W Witoszynie znajduje się wiatrak typu holenderskiego. Został zbudowany w 1852 r. i postawiony z cegły na planie kolistym, zwężając się ku górze, nakryty dachem kopulastym. Obecnie wiatrak jest w bardzo złym stanie technicznym. Z każdym rokiem coraz bardziej ulega zniszczeniu.

Zdjęcia Wiatrak w Witoszynie


Wiatrak w Witoszynie Witoszyn
Witoszyn - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Witoszyn to Wiatrak w Witoszynie. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Witoszyn. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Witoszyn. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Witoszyn. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Witoszyn.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Witoszyn, Wiatrak, Wiatrak w Witoszynie Witoszyn, gmina Wymiarki
aktualizacja wpisu 28-03-17

Atrakcje Turystyczne Tolkmicko

  • Wieża ciśnień w Dobrym Mieście

    Wieża wodna znajdująca się w Dobrym Mieście przy ulicy Gdańskiej została wybudowana w 1905 roku. W 1996 została wpisana do Rejestru Zabytków....