Panorama jeziora Barlineckiego

Panorama jeziora Barlineckiego Barlinek

Panorama jeziora Barlineckiego

Jezioro Barlineckie – jezioro w zachodniej Polsce w woj. zachodniopomorskim, w pow. myśliborskim, w gminie Barlinek, na Pojezierzu Myśliborskim. Jezioro położone jest w urozmaiconym terenie, wśród pagórków porośniętych lasami i pociętych jarami. Brzegi są wysokie i miejscami urwiste. Od północnego zachodu akwen otaczają zabudowania Barlinka z dużą plażą, kąpieliskiem i ośrodkiem sportów wodnych. Jezioro posiada kilka wysp (Łabędzia, Sowia, Nadziei, Zielona).

Zdjęcia Panorama jeziora Barlineckiego


Panorama jeziora Barlineckiego Barlinek Panorama jeziora Barlineckiego Barlinek Panorama jeziora Barlineckiego Barlinek
Barlinek - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Barlinek to Panorama jeziora Barlineckiego. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Barlinek. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Barlinek. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Barlinek. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Barlinek.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Barlinek, Jeziora, Panorama jeziora Barlineckiego Barlinek, gmina Barlinek
aktualizacja wpisu 20-06-16

Atrakcje Turystyczne Jarosławiec

  • Młyn wodny w Darłowie

    Zespół młyna wodnego przy ulicy Kanałowej 3, obejmujący młyn wodny z 1894 r., siłownię z 1905 r., turbinownię z 1905 r., dom mieszkalny z 1919 r. oraz ogród....