Port rybacki w Dziwnowie

Port rybacki w Dziwnowie Dziwnów

Port rybacki w Dziwnowie

Port rybacki w Dziwnowie został gruntownie przebudowany w 2015 roku prze władze Gminy Dziwnów, przy udziale środków PO RYBY. Na terenie portu znajduje się 38 boksów rybackich, budynek techniczno-biurowy, chłodnia z wytwórnią lodu, punkt sprzedaży ryby i 480 mb nabrzeży wraz z niezbędną infrastrukturą.


Do portu możemy wejść od ulicy Żeromskiego oraz z Osiedla Rybackiego. Rano można obserwować pracę rybaków. Na terenie portu znajduje się Brzegowa Stacja Ratownictwa SAR. W basenie portowym cumują jednostki rybackie, ratownicze oraz Urzędu Morskiego i służb.

Zdjęcia Port rybacki w Dziwnowie


Port rybacki w Dziwnowie Dziwnów
Dziwnów - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Dziwnów to Port rybacki w Dziwnowie. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Dziwnów. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Dziwnów. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Dziwnów. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Dziwnów.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Dziwnów, Port, Port rybacki w Dziwnowie Dziwnów, gmina Dziwnów
aktualizacja wpisu 01-05-18

Atrakcje Turystyczne Jantar

  • Grodzisko w Sopocie

    Grodzisko w Sopocie. Jest to skansen archeologiczny zrekonstruowanego wczesnośredniowiecznego grodu z VIII-X wieku.    ...

  • Sopot

    Sopot to bardzo popularny kurort położony w województwie pomorskim, nad Zatoką Gdańską, wraz z Gdynią i Gdańskiem tworzą Trojmiasto.   Atrakcje w Sopocie...