Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje

Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur położony jest w Międzyzdrojach. Park miał swoje otwarcie w maju 2015 r. Na terenie parku są przedstawione miniatury z krajów leżących nad Morzem Bałtyckim. Wszystkie budowle są sporządzone w skali 1:25.

 

Lista budowli na terenie parku:

 

Żuraw w Gdańsku, 

zamek w Malborku, 

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, 

Brama Holsztyńska w Lubece, 

zamek w Schwerinie,

zamek Rosenborg w Kopenhadze,

zrekonstruowany kościół św. Mikołaja w Trzęsaczu,

Zamek kalmarski,

Katedra w Helsinkach,

Sobór Zmartwychwstania Pańskiego w Sankt Petersburgu,

Pałac Kadriorg w Tallinie,

Dom Bractwa Czarnogłowych w Rydze,

Pałac w Jełgawie, Katedra w Wilnie.

latarnie morskie w Świnoujściu, na Greifswalder Oie, Christiansø, w Ottenby, na Bengtskär, Kõpu, w Užava, Nidzie oraz Bałtyjsku.

Zdjęcia Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach


Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje
Międzyzdroje - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Międzyzdroje to Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Międzyzdroje. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Międzyzdroje. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Międzyzdroje. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Międzyzdroje.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Międzyzdroje, Park, Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach Międzyzdroje, gmina Międzyzdroje
aktualizacja wpisu 01-05-18

Atrakcje Turystyczne Poznań