Molo w Sopocie

Molo w Sopocie Sopot

Molo w Sopocie

Molo jest to najatrakcyjniejsze miejsce w Sopocie. Początki mola sięgają I połowy XIX w. Obecny kształt uzyskało w 1927 r. Długość mola wynosi 516 m a szerokość 10 m.. Południowa jego ostroga (132 m) jest doskonałym miejscem do opalania. Najbardziej wysunięty w morze kraniec mola to również znakomity punkt widokowy na Zatokę Gdańską i Trójmiasto. Po obu stronach mola rozciąga się piaszczysta plaża - można tu odpocząć i się zrelaksować.

Zdjęcia Molo w Sopocie


Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot
Sopot - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Sopot to Molo w Sopocie. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Sopot. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Sopot. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Sopot. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Sopot.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Sopot, Morze, Molo w Sopocie Sopot, gmina Sopot
aktualizacja wpisu 26-04-18

Atrakcje Turystyczne Sława

 • Kościół ewangelicki w Szprotawie

  Kościół ewangelicki w Szprotawie – został wzniesiony na fundamentach zamku książęcego. Prace budowlane zaczęły się w roku 1744. Gruz po starym zamku został wykorzystany do zasypania...

 • Kościół

  kościół ewangelicki p.w. Znalezienia Krzyża Św., ob. rzym.-kat. pw. Matki Bożej w Cybince....

 • Kościół

  Kościół ewangelicki p.w. Żłóbka Pana Jezusa w Wschowie....

 • Kościół

  Kościół ewangelicki, ob. magazyn w Letnicy....