Molo w Sopocie

Molo w Sopocie Sopot

Molo w Sopocie

Molo jest to najatrakcyjniejsze miejsce w Sopocie. Początki mola sięgają I połowy XIX w. Obecny kształt uzyskało w 1927 r. Długość mola wynosi 516 m a szerokość 10 m.. Południowa jego ostroga (132 m) jest doskonałym miejscem do opalania. Najbardziej wysunięty w morze kraniec mola to również znakomity punkt widokowy na Zatokę Gdańską i Trójmiasto. Po obu stronach mola rozciąga się piaszczysta plaża - można tu odpocząć i się zrelaksować.

Zdjęcia Molo w Sopocie


Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot Molo w Sopocie Sopot
Sopot - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Sopot to Molo w Sopocie. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Sopot. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Sopot. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Sopot. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Sopot.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Sopot, Zoo, Molo w Sopocie Sopot, gmina Sopot
aktualizacja wpisu 25-10-18

Atrakcje Turystyczne Jezioro Dziarg

  • Plac Starca w Dobiegniewie

    Miasto w woj. lubuskim, w powiecie strzelecko-drezdeneckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Dobiegniew, położone nad jeziorem Wielgie. Zabytki w miejscowości Dobiegniew: -...