Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce Ustka

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce

Pomnik został odsłonięty w środku sezonu letniego, 25 lipca 2012 roku. Ławeczka stanęła w parku uzdrowiskowym (koniec ulicy Leśnej). Irena Kwiatkowska jedna z najwybitniejszych polskich aktorek komediowych i kabaretowych, co roku regularnie w wakacje odwiedzała Ustkę. W uroczystości wzięła udział rodzina i przyjaciele aktorki m.in. znany aktor Artur Barciś, kompozytor Jerzy Derfel oraz Daniel i Agata Passent.

Zdjęcia Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce


Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce Ustka
Ustka - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Ustka to Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Ustka. Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Ustka. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Ustka. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Ustka.
zdjęcia , zabytki, atrakcje turystyczne Ustka, Pomnik, Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Ustce Ustka, gmina Ustka
aktualizacja wpisu 06-05-18

Atrakcje Turystyczne Barlinek

  • Kościół pw. Ofiarowania NMP w Łęczycy

    Kościół wybudowano w I poł. XV w. jako kamienną, bezwieżową świątynię na planie prostokąta. Pół wieku później dobudowano wieżę na podstawie jedynej nawy, położonej od strony...