Palmiarnia w Poznaniu Poznań

Palmiarnia w Poznaniu

Palmiarnia Poznańska jest największym obiektem tego typu w Polsce i jednym z większych w Europie. Palmiarnia znajduje się w parku Wilsona przy ul. Matejki. Znajdują się tutaj około 1100 gatunków roślin egzotycznych oraz 170 gatunków ryb.

Zdjęcia Palmiarnia w Poznaniu


Palmiarnia w Poznaniu Poznań Palmiarnia w Poznaniu Poznań Palmiarnia w Poznaniu Poznań Palmiarnia w Poznaniu Poznań

Atrakcje turystyczne Poznań

  • Palmiarnia w Poznaniu

    Kamienica przy ul.  Dąbrowskiego 35/37 w Poznaniu. Została wybudowana przez Józefa Leitgebera. Jest to zabytkowa kamienica zlokalizowana w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Dąbrowskiego 35/37- północna pierzeja.

  • Palmiarnia w Poznaniu

    Kamienica przy ul. Franciszkańskiej 3 w Poznaniu. Ulica w Poznaniu biegnąca od Starego Rynku w kierunku zachodnim. W średniowieczu nosiła nazwę platea Castrensis, do 1919: Franziskanerstrasse, 1919-1939: Franciszkańska, Podgórze, 1939-1945: Franziskanerstrasse,

Poznań - zabytki, atrakcje turystyczne, zdjęcia.
Atrakcja turystyczna w miejscowości Poznań to Palmiarnia w Poznaniu. Jeżeli zamierzasz spędzić weekend, urlop poszukaj noclegu w miejscowości Noclegi Poznań Zobacz również mapę satelitarną lub terenową miejscowości Poznań. Jeśli nie znajdziesz szukanego planu miasta to można wpisać kod pocztowy szukanej miejscowości Kod pocztowy Poznań. Wyszukaj atrakcje w okolicy, przeglądaj mapy i zdjęcia Poznań.
zdjęcia Dawid Galus, zabytki, atrakcje turystyczne Poznań, Palmiarnia, Palmiarnia w Poznaniu Poznań, gmina Poznań
aktualizacja wpisu 12-11-16

Informacje Poznań

Atrakcje Poznań